NIGDY WIĘCEJ NIE PRZEGAP WSPANIAŁEJ OFERTY PODRÓŻY!  SUBSKRYBUJ PRZEZ E-MAIL LUB MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE
reklama
Last minute wakacje od 653 PLN

Last minute wakacje od 653 PLN

Ponad 24023 ofert podrozy !
Urlop w słońcu i na plaży już od 680 PLN

Urlop w słońcu i na plaży już od 680 PLN

Wakacje na południu w dzikich cenach
Poznaj Tajlandię już od 3499 PLN

Poznaj Tajlandię już od 3499 PLN

Kiedy kochasz plaże tropików
Miasto przerwa od 653 PLN

Miasto przerwa od 653 PLN

Wakacje w pięknym dużym mieście
Wakacje do Turcji od 754 PLN

Wakacje do Turcji od 754 PLN

Dla każdego, kto kocha wakacje w Turcji
Wakacje na Cyprze już od 880 PLN

Wakacje na Cyprze już od 880 PLN

Odwiedź słoneczną perłę Morza Śródziemnego
5* wakacje od 999 PLN

5* wakacje od 999 PLN

Kiedy tylko najlepsze jest wystarczająco dobre
Wakacje w Egipcie od 680 PLN

Wakacje w Egipcie od 680 PLN

Piękne plaże i słońce nad Morzem Czerwonym
All Inclusive wakacje od 680 PLN

All Inclusive wakacje od 680 PLN

Nie martw się, wszystko jest wliczone w cenę
reklama

Jaki rodzaj wakacji wybierasz?

Z kim chcesz podróżować?

Do jakiego kraju chcesz pojechać?

Gdzie chcesz iść?

Skąd będziesz podróżować?

Jak będziesz podróżować?

Ile gwiazdek powinny mieć Twoje wakacje?

Jakie posiłki powinny być uwzględnione?

Znajdź tanią wycieczkę last minute tutaj!

Znajdź tanią wycieczkę last minute tutaj!

Jeśli szukasz taniego czarteru lub wycieczki zorganizowanej - last minute - to dobrze trafiłeś!

Jeśli jesteś gotowy spakować swoje rzeczy w krótkim czasie, zyskaj o wiele więcej wakacji za swoje pieniądze w Last Minute Charter!

Last Minute Charter zawsze zbiera najlepsze oferty od organizatorów wycieczek czarterowych i zorganizowanych. Z większości biur podróży zbieramy dziennie ponad 2 000 000 podróży. Dzięki temu łatwo uzyskasz przegląd dostępności tanich podróży i podejmiesz działania, gdy odpowiednia oferta będzie dostępna!

Tutaj znajdziesz tanie bilety czarterowe w obie strony. Są to zyski, które firmy czarterowe mają na locie. Dla firmy czarterowej lepiej jest sprzedać je po niskiej cenie i odzyskać część kosztów niż wcale. Pamiętaj, że musisz dodatkowo zapłacić za bagaż, catering i transport z lotniska.

Podróż nieokreślona to taka, podczas której firma czarterowa decyduje o miejscu pobytu. Nie oczekuj więcej niż jednej lub dwóch gwiazdek - ale możesz być również zaskoczony. Firmy czarterowe mogą mieć nadwyżkę zakupionych pokoi hotelowych w lepszych hotelach tylko po to, aby się zapełnić. Pamiętaj, że musisz dodatkowo zapłacić za bagaż, catering i transport z lotniska.

Mając określony lot i hotel dokładnie wiesz, co zarezerwowałeś i dotyczy to również all inclusive – nie tylko znasz hotel, ale także gdzie możesz zjeść przez cały urlop – za ustaloną cenę. Koniecznie sprawdź, czy nie musisz dodatkowo płacić za bagaż, posiłki i transfery.

Wybierasz się na krótkie wakacje? W takim razie znajdziesz go również tutaj. Wybierz się na wypad do miasta lub weekend na słońce i plażę. Tutaj znajdziesz najlepsze oferty!

Ale kiedy znaleźć najlepsze oferty last minute?

Istnieje wiele czynników istotnych dla podaży i popytu na zaplanowane podróże, dzięki czemu możesz znaleźć najtańsze oferty last minute. Oto kilka wskazówek.

W okresach, gdy agencje czarterowe zwiększają lub zmniejszają pojemność, dochodzi do przepełnienia w ostatniej chwili. Zwykle ma to miejsce na kilka tygodni przed rozpoczęciem sezonu świątecznego i kilka tygodni po jego zakończeniu. Miej więc oko na tygodnie przed i po wakacjach szkolnych, wakacjach letnich, feriach zimowych, wakacjach jesiennych, świętach Bożego Narodzenia/Nowym Roku i świętach wielkanocnych.

Kiedy w Szwecji jest dobra pogoda, popyt jest niższy niż wtedy, gdy pada deszcz i wieje wiatr. Im dłuższe okresy dobrej pogody, tym niższe ceny.

W trakcie i po sezonie, zazwyczaj w maju i wrześniu, biura podróży mogą kupować tańsze pokoje hotelowe na południu, co również ma wpływ na ceny last minute.

Jeśli chcesz samodzielnie zorganizować hotel, możesz maksymalnie wykorzystać tani okres wakacyjny, zwłaszcza poza odpowiednim sezonem. Ale zauważmy na przykład, że tani bilet last minute do Włoch w sierpniu niekoniecznie jest dobrą okazją – bo sami Włosi mają w tym okresie wakacje.

To oczywiste, że im dłużej zwlekasz z zamówieniem, tym będzie ono tańsze, ale nie czekaj tak długo, bo ostatnie 100 DKK oznacza, że ​​w ogóle nie pójdziesz!

Nie przegap dobrej oferty!

Jeśli nie chcesz przegapić dobrej oferty, zarejestruj swój adres e-mail, aby otrzymywać nasz biuletyn lub śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Następnie codziennie otrzymujesz najlepsze oferty bezpośrednio na swoją skrzynkę odbiorczą lub w swoim kanale informacyjnym na Facebooku lub Twitterze.

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje oferta podróży last minute?

W tej chwili możesz znaleźć oferty podróży last minute od 653 EUR. Wśród najlepszych ofert znajdziesz: Samolot i hotel z 653 PLN i Przelot i hotel z all inclusive z 680 PLN. Wszystkie najlepsze oferty podróży znajdziesz na stronie lastminutecharter.eu

Do jakich krajów możesz pojechać na wakacje last minute?

Wczasy last minute można znaleźć w wielu krajach na całym świecie. W tej chwili najpopularniejsze kraje, do których można kupić wakacje last minute, to: Hiszpania z 1071 PLN, Cypr z 880 PLN, Turcja z 754 PLN, Grecja z 1176 PLN, Egipt z 680 PLN, Malta z 686 PLN, Emiraty Arabskie z 1672 PLN, Portugalia z 1073 PLN, Tunezja z 999 PLN i Włochy z 935 PLN. Wszystkie najlepsze oferty podróży znajdziesz na stronie lastminutecharter.eu

Do jakich miejsc możesz pojechać na wakacje last minute?

Możesz znaleźć wakacje last minute do wielu miejsc na całym świecie. W tej chwili najpopularniejszymi miejscami, w których można kupić wakacje last minute, są: Riwiera Turecka z 754 PLN, Larnaca Region z 1052 PLN, Teneryfa z 1463 PLN, Majorka z 1229 PLN, Gran Canaria z 1268 PLN, Costa del Sol z 1207 PLN, Paphos z 880 PLN, Fuerteventura z 1527 PLN, Costa Blanca z 1071 PLN i Dubaj z 1672 PLN. Wszystkie najlepsze oferty podróży znajdziesz na stronie lastminutecharter.eu

W których biurach podróży mogę zarezerwować wakacje last minute?

W większości biur podróży możesz zarezerwować wakacje last minute. W tej chwili możesz zarezerwować wakacje last minute za pomocą: Wakajce.pl z 653 PLN, Itaka z 839 PLN, TUI z 1027 PLN i Coral Travel z 1511 PLN. Wszystkie najlepsze oferty podróży znajdziesz na stronie lastminutecharter.eu

Z jakich lotnisk mogę zarezerwować wakacje last minute?

Na większości lotnisk można znaleźć wakacje last minute. Obecnie najpopularniejsze lotniska, z których można zarezerwować wakacje last minute, to: Katowice z 810 PLN, Berlin z 969 PLN, Warszawa Chopin z 653 PLN, Kraków z 819 PLN, Wrocław z 717 PLN, Gdańsk z 973 PLN, Poznań z 686 PLN, Warszawa Modlin z 839 PLN, Rzeszów z 1332 PLN i Bydgoszcz z 1522 PLN. Wszystkie najlepsze oferty podróży znajdziesz na stronie lastminutecharter.eu

Ile kosztują wakacje last minute w różnych kategoriach hoteli?

Możesz znaleźć wakacje last minute do hoteli od 1 do 5 gwiazdek. W tej chwili ceny dla różnych kategorii hoteli to: 3 gwiazdy z 653 PLN, 4 gwiazdki z 708 PLN, 2 gwiazdki z 717 PLN, 3½ gwiazdki z 918 PLN, 2½ gwiazdki z 959 PLN, 5 gwiazdek z 999 PLN, 1 gwiazdka z 1246 PLN, 4½ gwiazdki z 1316 PLN i 5+ gwiazdki z 4679 PLN. Wszystkie najlepsze oferty podróży znajdziesz na stronie lastminutecharter.eu

Jakie rodzaje wakacji last minute możesz zarezerwować?

Możesz znaleźć kilka rodzajów wakacji last minute. W tej chwili możesz znaleźć oferty takie jak: City Break z 653 PLN, Słońce i plażę wakacje z 680 PLN i Święta Bożego Narodzenia z 1538 PLN. Wszystkie najlepsze oferty podróży znajdziesz na stronie lastminutecharter.eu

Z jakimi rodzajami planów posiłków możesz zarezerwować wakacje last minute?

Możesz znaleźć kilka rodzajów planów posiłków na wakacje last minute. W tej chwili możesz zarezerwować wakacje last minute za pomocą: Bez wyżywienia z 653 PLN, All Inclusive z 680 PLN, Obiadokolacja z 708 PLN, Śniadania z 863 PLN i Pełne wyżywienie z 1258 PLN. Wszystkie najlepsze oferty podróży znajdziesz na stronie lastminutecharter.eu

Dlaczego warto kupić wycieczkę last minute?

Powodów, dla których warto na wakacje wyjechać na spontaniczną wycieczkę, w ostatniej chwili jest wiele. Po pierwsze, dzięki niespodziewanym wyjazdom możemy zorganizować podróż, która obejmuje wyjątkowe miejsca i atrakcje, np. zaplanowane wcześniej wycieczki, wyjścia do restauracji i inne atrakcje. Ponadto, last minute może być dużo tańszy i pozwala wam zaoszczędzić na kosztach wycieczki, ponieważ wiele firm oferujących wycieczki mogą promować swoje usługi w ostatniej chwili za niższą cenę. Dodatkowo, spontaniczne wyjazdy zazwyczaj oznaczają, że można cieszyć się większym luzem i napięciem, a nawet wykorzystać miejscowe atrakcje lub odkryć ukryte skarby.

reklama
Last Minute CharterNasi użytkownicy przyznają lastminutecharter.eu
4.8
  
4.8 na 5 gwiazdek na podstawie 361837 oceny.

Last Minute Charter Danmark
Last Minute Charter Netherlands
Last Minute Charter Norge
Last Minute Charter Polska
Last Minute Charter Suomi
Last Minute Charter Sverige

Travel with jens
Last Minute Holiday Homes
Travolo
Lieto International
A LIETO INTERNATIONAL SITE