Last minute wakacje od 868 PLN

Last minute wakacje od 868 PLN

Ponad 35413 ofert podrozy !
Urlop w słońcu i na plaży już od 878 PLN

Urlop w słońcu i na plaży już od 878 PLN

Wakacje na południu w dzikich cenach
Poznaj Tajlandię już od 4472 PLN

Poznaj Tajlandię już od 4472 PLN

Kiedy kochasz plaże tropików
Letnie wakacje od 1680 PLN

Letnie wakacje od 1680 PLN

Gdzie jedziesz na wakacje w 2024 roku?
Miasto przerwa od 943 PLN

Miasto przerwa od 943 PLN

Wakacje w pięknym dużym mieście
Wakacje do Turcji od 963 PLN

Wakacje do Turcji od 963 PLN

Dla każdego, kto kocha wakacje w Turcji
Weekendowe słońce od 2089 PLN

Weekendowe słońce od 2089 PLN

Weź udział w weekend na słońce i plażę
Tanie wycieczki do Grecji od 934 PLN

Tanie wycieczki do Grecji od 934 PLN

Wkrótce znów nadejdzie czas na Grecję
Weekend w dużym mieście od 1729 PLN

Weekend w dużym mieście od 1729 PLN

Poznaj duże miasto w weekend
Wakacje na Cyprze już od 1284 PLN

Wakacje na Cyprze już od 1284 PLN

Odwiedź słoneczną perłę Morza Śródziemnego
5* wakacje od 1298 PLN

5* wakacje od 1298 PLN

Kiedy tylko najlepsze jest wystarczająco dobre
Wakacje w Egipcie od 868 PLN

Wakacje w Egipcie od 868 PLN

Piękne plaże i słońce nad Morzem Czerwonym
All Inclusive wakacje od 960 PLN

All Inclusive wakacje od 960 PLN

Nie martw się, wszystko jest wliczone w cenę

Często Zadawane Pytania - Wakacje

Ile kosztuje oferta podróży last minute?

W tej chwili możesz znaleźć oferty podróży last minute od 868 EUR. Wśród najlepszych ofert znajdziesz: Samolot i hotel z 868 PLN i Przelot i hotel z all inclusive z 960 PLN. Wszystkie najlepsze oferty podróży znajdziesz na stronie lastminutecharter.eu

Do jakich krajów możesz pojechać na wakacje last minute?

Wczasy last minute można znaleźć w wielu krajach na całym świecie. W tej chwili najpopularniejsze kraje, do których można kupić wakacje last minute, to: Hiszpania z 1262 PLN, Grecja z 934 PLN, Cypr z 1284 PLN, Turcja z 963 PLN, Bułgaria z 878 PLN, Emiraty Arabskie z 1580 PLN, Egipt z 868 PLN, Włochy z 1129 PLN, Portugalia z 1554 PLN i Tunezja z 975 PLN. Wszystkie najlepsze oferty podróży znajdziesz na stronie lastminutecharter.eu

Do jakich miejsc możesz pojechać na wakacje last minute?

Możesz znaleźć wakacje last minute do wielu miejsc na całym świecie. W tej chwili najpopularniejszymi miejscami, w których można kupić wakacje last minute, są: Kreta z 934 PLN, Majorka z 1488 PLN, Riwiera Turecka z 1114 PLN, Larnaca Region z 1284 PLN, Costa Brava z 1319 PLN, Teneryfa z 1700 PLN, Burgas Region z 878 PLN, Rodos z 1213 PLN, Dubaj z 1580 PLN i Ayia Napa z 1284 PLN. Wszystkie najlepsze oferty podróży znajdziesz na stronie lastminutecharter.eu

W których biurach podróży mogę zarezerwować wakacje last minute?

W większości biur podróży możesz zarezerwować wakacje last minute. W tej chwili możesz zarezerwować wakacje last minute za pomocą: Wakajce.pl z 868 PLN, Itaka z 1099 PLN i TUI z 1134 PLN. Wszystkie najlepsze oferty podróży znajdziesz na stronie lastminutecharter.eu

Z jakich lotnisk mogę zarezerwować wakacje last minute?

Na większości lotnisk można znaleźć wakacje last minute. Obecnie najpopularniejsze lotniska, z których można zarezerwować wakacje last minute, to: Katowice z 868 PLN, Warszawa Chopin z 878 PLN, Kraków z 1001 PLN, Gdańsk z 1051 PLN, Warszawa Modlin z 1009 PLN, Wrocław z 943 PLN, Poznań z 919 PLN, Bydgoszcz z 1130 PLN, Rzeszów z 934 PLN i Warszawa Radom z 1349 PLN. Wszystkie najlepsze oferty podróży znajdziesz na stronie lastminutecharter.eu

Ile kosztują wakacje last minute w różnych kategoriach hoteli?

Możesz znaleźć wakacje last minute do hoteli od 1 do 5 gwiazdek. W tej chwili ceny dla różnych kategorii hoteli to: 1 gwiazdka z 868 PLN, 1½ gwiazdki z 868 PLN, 2 gwiazdki z 868 PLN, 2½ gwiazdki z 868 PLN, 3 gwiazdy z 868 PLN, ½ gwiazdki z 868 PLN, 3½ gwiazdki z 919 PLN, 4 gwiazdki z 919 PLN, 4½ gwiazdki z 1298 PLN i 5 gwiazdek z 1298 PLN. Wszystkie najlepsze oferty podróży znajdziesz na stronie lastminutecharter.eu

Jakie rodzaje wakacji last minute możesz zarezerwować?

Możesz znaleźć kilka rodzajów wakacji last minute. W tej chwili możesz znaleźć oferty takie jak: Minimum tydzień urlopu z 868 PLN, Słońce i plażę wakacje z 868 PLN, City Break z 943 PLN, Letnie wakacje 2024 z 1680 PLN i Weekendowe wakacje z 1749 PLN. Wszystkie najlepsze oferty podróży znajdziesz na stronie lastminutecharter.eu

Z jakimi rodzajami planów posiłków możesz zarezerwować wakacje last minute?

Możesz znaleźć kilka rodzajów planów posiłków na wakacje last minute. W tej chwili możesz zarezerwować wakacje last minute za pomocą: Obiadokolacja z 868 PLN, Bez wyżywienia z 918 PLN, All Inclusive z 960 PLN, Pełne wyżywienie z 1038 PLN i Śniadania z 1399 PLN. Wszystkie najlepsze oferty podróży znajdziesz na stronie lastminutecharter.eu

Dlaczego warto kupić wycieczkę last minute?

Powodów, dla których warto na wakacje wyjechać na spontaniczną wycieczkę, w ostatniej chwili jest wiele. Po pierwsze, dzięki niespodziewanym wyjazdom możemy zorganizować podróż, która obejmuje wyjątkowe miejsca i atrakcje, np. zaplanowane wcześniej wycieczki, wyjścia do restauracji i inne atrakcje. Ponadto, last minute może być dużo tańszy i pozwala wam zaoszczędzić na kosztach wycieczki, ponieważ wiele firm oferujących wycieczki mogą promować swoje usługi w ostatniej chwili za niższą cenę. Dodatkowo, spontaniczne wyjazdy zazwyczaj oznaczają, że można cieszyć się większym luzem i napięciem, a nawet wykorzystać miejscowe atrakcje lub odkryć ukryte skarby.

Znajdź tanią wycieczkę last minute tutaj!

Jeśli szukasz taniego czarteru lub wycieczki zorganizowanej - last minute - to dobrze trafiłeś!

Jeśli jesteś gotowy spakować swoje rzeczy w krótkim czasie, zyskaj o wiele więcej wakacji za swoje pieniądze w Last Minute Charter!

Last Minute Charter zawsze zbiera najlepsze oferty od organizatorów wycieczek czarterowych i zorganizowanych. Z większości biur podróży zbieramy dziennie ponad 2 000 000 podróży. Dzięki temu łatwo uzyskasz przegląd dostępności tanich podróży i podejmiesz działania, gdy odpowiednia oferta będzie dostępna!

Tutaj znajdziesz tanie bilety czarterowe w obie strony. Są to zyski, które firmy czarterowe mają na locie. Dla firmy czarterowej lepiej jest sprzedać je po niskiej cenie i odzyskać część kosztów niż wcale. Pamiętaj, że musisz dodatkowo zapłacić za bagaż, catering i transport z lotniska.

Podróż nieokreślona to taka, podczas której firma czarterowa decyduje o miejscu pobytu. Nie oczekuj więcej niż jednej lub dwóch gwiazdek - ale możesz być również zaskoczony. Firmy czarterowe mogą mieć nadwyżkę zakupionych pokoi hotelowych w lepszych hotelach tylko po to, aby się zapełnić. Pamiętaj, że musisz dodatkowo zapłacić za bagaż, catering i transport z lotniska.

Mając określony lot i hotel dokładnie wiesz, co zarezerwowałeś i dotyczy to również all inclusive – nie tylko znasz hotel, ale także gdzie możesz zjeść przez cały urlop – za ustaloną cenę. Koniecznie sprawdź, czy nie musisz dodatkowo płacić za bagaż, posiłki i transfery.

Wybierasz się na krótkie wakacje? W takim razie znajdziesz go również tutaj. Wybierz się na wypad do miasta lub weekend na słońce i plażę. Tutaj znajdziesz najlepsze oferty!

Ale kiedy znaleźć najlepsze oferty last minute?

Istnieje wiele czynników istotnych dla podaży i popytu na zaplanowane podróże, dzięki czemu możesz znaleźć najtańsze oferty last minute. Oto kilka wskazówek.

W okresach, gdy agencje czarterowe zwiększają lub zmniejszają pojemność, dochodzi do przepełnienia w ostatniej chwili. Zwykle ma to miejsce na kilka tygodni przed rozpoczęciem sezonu świątecznego i kilka tygodni po jego zakończeniu. Miej więc oko na tygodnie przed i po wakacjach szkolnych, wakacjach letnich, feriach zimowych, wakacjach jesiennych, świętach Bożego Narodzenia/Nowym Roku i świętach wielkanocnych.

Kiedy w Szwecji jest dobra pogoda, popyt jest niższy niż wtedy, gdy pada deszcz i wieje wiatr. Im dłuższe okresy dobrej pogody, tym niższe ceny.

W trakcie i po sezonie, zazwyczaj w maju i wrześniu, biura podróży mogą kupować tańsze pokoje hotelowe na południu, co również ma wpływ na ceny last minute.

Jeśli chcesz samodzielnie zorganizować hotel, możesz maksymalnie wykorzystać tani okres wakacyjny, zwłaszcza poza odpowiednim sezonem. Ale zauważmy na przykład, że tani bilet last minute do Włoch w sierpniu niekoniecznie jest dobrą okazją – bo sami Włosi mają w tym okresie wakacje.

To oczywiste, że im dłużej zwlekasz z zamówieniem, tym będzie ono tańsze, ale nie czekaj tak długo, bo ostatnie 100 DKK oznacza, że ​​w ogóle nie pójdziesz!

Nie przegap dobrej oferty!

Jeśli nie chcesz przegapić dobrej oferty, zarejestruj swój adres e-mail, aby otrzymywać nasz biuletyn lub śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Następnie codziennie otrzymujesz najlepsze oferty bezpośrednio na swoją skrzynkę odbiorczą lub w swoim kanale informacyjnym na Facebooku lub Twitterze.

Jaki rodzaj wakacji wybierasz?

Z kim chcesz podróżować?

Do jakiego kraju chcesz pojechać?

Gdzie chcesz iść?

Skąd będziesz podróżować?

Jak będziesz podróżować?

Ile gwiazdek powinny mieć Twoje wakacje?

Jakie posiłki powinny być uwzględnione?

A LIETO INTERNATIONAL SITE